Taxi na letisko Bratislava

TAXI NA LETISKO BRATISLAVA OD 20 EUR

Ďalší transfer na letisko nie je potrebný. Ste na správnom mieste!  ponúkame letiskové transfery taxíkom za pevnú cenu 20 eur. Bez ohľadu na to, či cestujete na alebo z letiska. Cena je vždy rovnaká, bez skrytých nákladov, bez ohľadu na čas cesty, a nemusíte sa obávať premávky.
Keďže ste už na našej stránke, pravdepodobne už viete, čo ponúkame. Napriek tomu sa tu môžete zoznámiť s našimi službami.
 nezabudnuteľný transfer na alebo z  letiska. Dynamicky a vždy „up-to-date“ sa neustále snažíme rozvíjať nielen seba, ale celé odvetvie neustálym zdokonaľovaním k úplnej spokojnosti našich zákazníkov. Sme jediný poskytovateľ, ktorý ku každej ceste poskytuje bezplatné WIFI

Taxi na letisko Schwechat

TAXI NA LETISKO SCHWECHAT 65 EUR

Naša spoločnosť Vám ponúka služby medzinárodnej prepravy osôb.Prioritou firmy je uspokojiť potreby a požiadavky našich zákazníkov azabezpečiť pohodlnú a hlavne bezpečnú prepravu na miesto určenia.Vďaka mnohoročným skúsenostiam rozumieme potrebám našich zákazníkov a snažíme sa im vychádzať v ústrety.Špecializujeme sa najmä na transfery na európske letiská.Ponúkame kvalitný servis firemným aj individuálnym klientom. Našou prioritou je spokojný zákazník, preto preferujeme individuálny prístup.

Taxi na ostatné Europske letiská

TAXI NA LETISKO BRNO TUŘANY 140 eurTAXI NA LETISKO BUDAPEŠŤ FERENCZA LISZTA  230 EUR


TAXI NA LETISKO PRAHA VÁCLAVA HAVLA 340 EUR


TAXI NA LETISKO MNÍCHOV FRANCA JOZEFA STRAUSßA 480 EUR